معرفی نرم‌افزاری برای یادآوری امور مهم

در این پست قصد دارم از تجربه شخصی خودم در رابطه با استفاده از یک نرم‌افزار یادآوری کننده یا reminder بنویسم.

ticktick-logo
ticktick-logo

اگر شما هم مثل من آدم پرمشغله‌ای هستید و همواره مجبور هستید که مهمترین کارهای روزمره‌تان را یادداشت کنید تا یادتان نرود ولی در میان دهها کاری که باید در طول روز انجام دهید یادتان می‌رود که برخی از مهمترین آنها را یادداشت کرده‌اید، و یا نیاز دارید کاری را دقیقا در زمان مشخصی انجام دهید و به علت مشغله زیاد به خاطر سپردن آن برای‌تان مشکل است، استفاده از یک ابزار مناسب می‌تواند راه حل خوبی باشد. با این حال نرم‌افزارهای زیادی برای استفاده در این شرایط وجود دارند ولی نرم‌افزار Tick Tick شاید یکی از بهترین آنها باشد.

یکی از مشکلاتی که اغلب نرم‌افزارهای یادآوری کننده دارند این است که در زمان مشخص شده برای آنها، کارهای شما را به شما توسط notification به همراه آلارم صوتی یادآوری می‌کنند ولی پس از اتمام آلارم صوتی، notification به راحتی قابل پاک شدن از بخش notification های گوشی مبایل ست.

در نرم‌افزار Tick Tick بر خلاف اغلب نرم‌افزارها تا زمانی که کار را done نکرده باشید notification های مربوطه به آن کار از بخش notificationهای مبایل پاک نمی‌شوند و همچنین شما باید یادآوری‌های پی‌درپی و زمان‌بندی شده نرم‌افزار را تحمل کنید! البته یادآوری‌های پی‌درپی توسط خود شما ایجاد می‌شوند؛ به این صورت که در زمان یادآوری کارهایتان از شما می‌پرسد که زمان یادآوری بعدی چه زمانی باشد و شما می‌توانید مجددا زمان جدیدی را برای آن کار بر روی نرم‌افزار تنظیم کنید و با خیال راحت کارتان را آن زمان به تعویق بیاندازید، و یا می‌توانید کار را انجام داده و سپس done کنید.

شرکت تولید کننده این نرم‌افزار علاوه بر نرم‌افزار مبایل افزونه‌هایی نیز برای firefox و Microsoft Outlook ایجاد کرده است و علاوه بر اینها یک نرم‌افزار desktop نیز برای Microsoft windows تدارک دیده است و در کنار تمامی اینها شما می‌توانید به تمامی امکانات این نرم‌افزار به صورت آنلاین در web application سایت این نرم‌افزار و با استفاده از هر نوع مرورگری و بدون استفاده از افزونه‌های یاد شده دسترسی داشته باشید.

نکته جالب این است که اغلب امکانات مورد نیاز یک فرد پرمشغله به صورت رایگان در این نرم‌افزار قرار گرفته است بنابراین می‌توان بدون نگرانی از پایان زمان دوره آزمایشی از این نرم‌افزار استفاده کرد.

استفاده از این نرم‌افزار را به تمامی مدیران و مدیران پروژه و افراد پرمشغله توصیه می‌کنم.

 

tick tick
tick tick

 

tick tick
tick tick

0 پیام

شما هم نظرتان را بفرمائید