دوره‌های آموزشی

با اتکا بر تجربه کاری بالغ بر 20 سال و دانش فنی کسب شده در این مدت دوره های آموزشی مختلف را با کیفیت بالا خدمت علاقمندان ارائه می‌کنم. دوره‌های آموزشی مذکور به دو صورت برگزار خواهد شد

1- به درخواست سازمان

این دوره‌ها به درخواست سازمان یا شرکت و مختص آن شرکت برگزار می‌شود و شرایط برگزاری بنا به درخواست سازمان می‌باشد. سازمان‌های متقاضی دوره ها می‌توانند از طریق صفحه تماس یا با آدرس ایمیل‌های اعلام شده در آن ارتباط برقرار نموده و درخواست خود را برای برگزاری دوره ارسال نمایند.

2- دوره‌های عمومی

این دوره‌ها با زمان‌بندی‌های تعیین شده و اعلام شده از طریق همین وب سایت برگزار می‌شود.

دوره آموزش چگونه داستان کاربر موثرتری بنویسیم

مدیریت صحیح و موثر backlog که Grooming نامیده می‌شود یکی از کلیدی‌ترین عوامل موفقیت در مدیریت محصول و یا مدیریت پروژه به سبک Agile است و در این راستا نحوه نگارش آیتم‌های backlog و استوری‌ها، به نحوی که برای اعضای تیم گویا، شفاف و قابل درک باشد، می‌تواند نقش بسیار مهمی داشته باشد. ازهمین رو این دوره آموزشی با هدف بحث راجع به نحوه نگارش صحیح و موثر انواع آیتم‌های backlog تهیه شده است.

اطلاعات بیشتر

دوره آموزشی مدیریت ریسک

Risk management advantages - part 1

ریسک مفهوم گسترده ای است که در تمامی زمینه ها از جمله خدمات، کسب و کار و پروژه کاربرد دارد. هدف از این دوره آموزشی آشنائی با مدیریت ریسک در مدیریت پروژه‌ها و محصولات فناوری اطلاعات و توسعه نرم‌افزار می‌باشد.