درباره من

کیانوش آل شیخ

من کیانوش آل‌شیخ هستم. در رشته مهندسی نرم‌افزار تحصیل کرده‌ام. از سال 1380 وارد بازار کار شده‌ام و به مدت 5 سال برنامه‌نویس بودم. از سال 1384 با UML و متدولوژی RUP آشنا شدم و در کنار برنامه‌نویسی تحلیل و طراحی نرم‌افزار و طراحی پروژه را انجام می‎‌دادم. در این میان برای مدیریت بهتر پروژه‌های نرم‌افزار سعی می‌کردم تجربیات دیگر متخصصین این حوزه را نیز مطالعه کنم تا اینکه در سال 1385 با استاندارد PMBOK آشنا شدم و سعی کردم RUP را با آن تلفیق نمایم که موفق شدم یک متد ترکیبی برای مدیریت پروژه نرم‌افزار ایجاد نمایم و در پروژه‌ها از آن متد استفاده نمایم. از سال 1388 به بعد به عنوان یک مدیر پروژه حرفه‌ای در پروژه‌های نرم‌افزاری مختلفی کار کرده‌ام. سال 1390 با متد Agile آشنا شدم و متد اسکرام را مطالعه کردم.

در سال 1391 با انستیتو تحلیل کسب و کار (International Institute of Business Analysis IIBA) آشنا شدم. مطالعه متدهای تحلیل کسب و کار این انستیتو همچون نقطه عطفی، بسیاری از دیدگاه‌های من را راجع به تحلیل نرم‌افزار و همچنین مدیریت پروژه بهبود بخشید و روش تفکر من را درباره پروژه‌های نرم‌افزار دگرگون ساخت.

حال با داشتن تجربیات گوناگون در حوزه فناوری اطلاعات و به‌خصوص توسعه نرم‌افزار اقدام به ایجاد این سایت برای به اشتراک گذاری تجربیاتم با دیگر مخاطبان و دوستداران این دانش کرده‌ام تا علاوه بر نشر دانش و اطلاعات تخصصی، بتوانم به عنوان یک مشاور مجرب به شرکت‌ها و سازمان‌هایی که نیازمند این دانش جهت پیشبرد پروژه‌هایشان هستند و همچنین اشخاص علاقه‌مند به این حوزه کمک نمایم.

برای مطالعه خلاصه‌ای از سوابق و رزومه کاری من به صفحه سوابق کاری و رزومه مراجعه نمائید.

همچنین برخی از گواهی‌نامه های تخصصی من را در ادامه مشاهده می‌نمائید.

project management body of knowledge - PMBOK 6 - PDU Certified Disciplined Agilist
IIBA - Enterprise Analysis with IT Approach IIBA - How to model requirement in a software system?

0 پیام

شما هم نظرتان را بفرمائید

Verified by MonsterInsights